ADOP - car, a.s.

ADOP - car, a.s.

Společnost ADOP - car, a.s. je autorizovaným prodejcem značky Opel.

Naše sídlo naleznete v Ostravě - Svinově pod Svinovskými mosty.

Své místo máme na automobilovém trhu od roku 1995 do dnešního dne jsme prodali více než 3 500 vozů a stali jsme se tak jedním z nejsilnějších prodejců vozů Opel v Moravskoslezském kraji.

Kromě prodeje nových vozů zajišťuje naše firma záruční a pozaruční servis, karosářské, lakýrnické práce a prodej originálních náhradních dílu Opel. Servisní středisko je vybaveno nejmodernějšími technologiemi pro opravy a diagnostiku vozidel.

ADOP - car, a.s. vyvíjí i různé charitativní a sponzorské aktivity. Podporuje například ostravský hokejový klub Vítkovice Steel nebo Centrum individuálních sportovců Ostrava.

Kontaktní formulář

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Zpracování vašich výše uvedených osobních údajů probíhá v souladu se směrnicí GDPR a dále v souladu s platnou právní úpravou zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vaše uvedené osobní údaje, kterými jsou vaše jméno, příjmení, telefon, e-mail, popř. adresa budou výhradně použity ke kontaktu autorizovaného dealera Opel, společností ADOP car, a.s., za účelem poskytnutí služeb (čl. 6 Zákonnost zpracování, odst. 1, písmeno f), oprávněného zájmu, směrnice GDPR). Účelem zpracování těchto údajů může být: realizace testovací jízdy, vypracování nabídky na vozidlo či související služby, nebo upřesnění a potvrzení objednávky na servis vašeho vozidla. Podrobné informace o zpracování vámi poskytnutých osobních údajů.